1. Tellimistingimuste kehtivus
  1) Tellimistingimused kehtivad Trühvliku e-poest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Päkamäe maius OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
  2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
  3) Veebipood jätab endale õiguse teha tellimistingimustes muudatusi. Nimetatud muudatused kajastatakse veebilehel.
 2. Hinnainfo
  1) Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde ning sisaldavad käibemaksu.
  2) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest alates 14 päeva.
  3) Kui tellimus on esitatud enne tellimistingimuste või hindade muutmist, siis kohaldatakse Tarbija ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimused.
  4) Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatused kajastatakse veebilehel.
 3. Tellimuse vormistamine
  1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.
  2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Kassaˮ.
  3) Kassa lehel täitke nõutud andmeväljad. Teil on võimalus teha oma konto, samas saab tellimusi vormistada ka ilma kontot loomata.
  4) Valige, kas soovite tellimusele ise järgi tulla või valige sobiv pakiautomaat.
  5) Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (eurodes), mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Muud makselahendused on:
 • Pangaülekanne – Pärast lingile “Esita tellimus” vajutamist, kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda Päkamäe maius OÜ kontole.
 1. Müügilepingu jõustumine
  1) Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või Veebipood poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

  2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 20 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
  3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.
 2. Kohaletoimetamine
  1) Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti
  2) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Veebipood hiljemalt nelja tööpäeva jooksul tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Tarbija määratud sihtpunkti 3-8 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.
  3) Viivitusteta kohale toimetamise eelduseks on tellimuse vormistamisel esitatud korrektsed andmed.
  4) Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha. Samas teeb Veebipood kõik endast oleneva, et tellimuse täitmised saavad lahenduse.
  5) Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
 3. Tagastamisõigus
  Toiduainete kui kiiresti riknevate toodete puhul ei kehti seadusest tulenevalt 14-päevane tagastamisõigus (VÕS § 53 lg 4).
 4. Vääramatu jõud
  Veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.
 5. Isikuandmete töötlemine 
  1) Veebipood kasutab Tarbija poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) tellimuse töötlemiseks ning kauba Tarbijale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaup kohale toimetada.
  2) Veebipood võib saata tarbija e-posti aadressile tagasiside päringuid ning turundusliku eesmärgiga e-kirju.
  3) Tarbijal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.
  4) Tarbijal on õigus nõuda kõigi tema isikuandmete kustutamist andmebaasist. Selleks tuleb võtta kaupmehega ühendust veebipoes toodud e-posti aadressil ning selgelt väljendada oma soovi. Seejärel kustutatakse isikuandmed 14 päeva jooksul.
 6. Pretensioonide esitamise kord
  1) Kui Tarbija leiab, et ostetud toode ei vasta Veebipoe poolt kehtestatud tingimustele, tuleb Kaupmeest sellest kohe ja vahetult informeerida. Kui lahendust ei leita, tuleb juhtumi kohta esitada kirjalik pretensioon nii kiiresti kui võimalik, aga hiljemalt 7 päeva jooksul. Kirjalik pretensioon tuleb esitada Veebipoe vastu ja saata kas otse Veebipoe posti- või elektronposti aadressile. Pretensioonile tuleb lisada võimalikud tõendid. Tähtajaks esitamata pretensioon on aegunud.
  2) Veebipood vastab Tarbija pretensioonile 14 päeva jooksul.
 7. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole
  Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitse ja tehnilise järelvalve ameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitse ja tehnilise järelvalve ameti kodulehel.

Müügitingimused uuendatud: 09.08.2023